Франківським підприємцям розповіли про можливості участі у торговельних виставках ЄС (ФОТО)

Вчора, 5 вересня, в Івано-Франківську відбувся семінар для підприємців “Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу”.

Захід організований Представництвом Європейського Союзу в Україні та Центром розвитку місцевого самоврядування, інформує Фіртка.

На початку семінару директор Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк побажав молодим підприємцям креативу, відсутності страху та перемог.

Віцепрезидент представництва Міжнародної торгової палати в Україні ICC Ukraine з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади Сергій Козін розповів, як підприємцям обирати захід для результативної промоції свого бізнесу.

За словами Сергія Козіна, на міжнародному ринку необхідно орієнтуватись на Incoterms - міжнародні правила, визнані урядовими органами, юридичними компаніями і комерсантами у цілому світі. Ними користуються 146 країн.

Втім, для просування за кордон потрібно перейти до нового способу мислення, використовувати маркетинг, щоб отримувати прибуток через розширення ринку збуту. Крім того, йшлося про залучення рекламних агенцій, акцій та програм.

Головною метою участі українських бізнесменів у торговельних виставках ЄС є створення мережі партнерів та представників. Для цього варто залучати відділ збуту.

На семінарі підприємцям розповіли про принцип партнерства, куди звертатись для просування свого продукту та про ролі лідерства.

Віцепрезидент Івано-Франківської торгово-промислової палати Ігор Бартків розповів про досвід організації ділових місій до участі в закордонних галузевих В2В заходах.

Спершу спікер окреслив пріоритетні галузі нашого краю. Зокрема, це легка промисловість, будівельна, деревообробна галузь, агропромисловий комплекс, туризм, готельно-ресторанний бізнес, ІТ-сфера та енергоефективність.

За його словами, на міжнародні виставки підприємці їдуть, насамперед, для розширення ринків збуту, пошуку нових ідей, інновацій та нових партнерів.

"Щоб досягти конкретного результату недостатньо лише однієї виставки. Для ефективності та економії часу варто звертатися до спеціалістів, котрі допоможуть обрати конкретну виставку. Під час виставки також відбуваються наперед заплановані зустрічі віч-на-віч. Ми маємо багато досвіду співпраці з великими світовими бізнес-об'єднаннями», - зазначив Ігор Бартків.

Івано-Франківська торгово-промислова палата має великий досвід організації ділових місій та участі в закордонних В2В заходах (англ. «Business to business» - Маркетинговий термін в економіці, що означає обмін товарами, послугами або інформацією (чи їхній продаж) між компаніями і не включає в цей процес кінцевого фізичного споживача товару чи послуги. – ред.).

ІФТПП нещодавно організовувала низку поїздок для підприємців, бізнес-делегацій на виставки у Польщу, Угорщину, Великобританію.

Географія підприємців-учасників щороку зростає – івано-франківські, львівські, тернопільські, звертаються підприємці із Закарпаття.

Також учасників семінару ознайомили з календарем майбутніх поїздок ІФТПП. До 2020 року заплановано щонайменше сім: до Польщі, Канади, Великобританії та США.

"Івано-Франківська торгово-промислова палата на сьогодні є, мабуть, найкращим майданчиком для розвитку вашого бізнесу. Ми готові до співпраці, щоб надати найкращі можливості для представлення українського виробника за кордоном", - резюмував Ігор Бартків.

Торгово-промислова палата забезпечує комунікацію та є одним з інструментів пошуку партнерів за кордоном. Втім підприємцям потрібно бути готовими експортувати свою продукцію.

Фотогалерея


06.09.2019 1420
Коментарі ()

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2852
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20994
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1935
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1319 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2340
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

4013

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

648

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2115

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

794

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1385
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

90
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

443
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

979
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

97
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

723
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

719
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

663
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8160
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

741 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

856
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2136 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

799