Володимир Гергелюк ініціював проект: «Заробляй гідно вдома - ягідні екоферми»

Кандидат в народні депутати Володимир Гергелюк ініціював проект: «Заробляй гідно вдома - ягідні екоферми», щоб показати, які можливості є вже зараз для того, щоб мати європейські доходи.

Команда Володимира Гергелюка вже два роки займається розробкою інвестиційних проектів для місцевих громад.

Головна ціль створити робочі місця та збільшити надходження до місцевих бюджетів. Інвестори, які готові вкладати кошти в проекти напряму працюють з громадами.

Інвестиційна платформа i4com.org Інвестор для Громади - це  соціальна ініціатива щодо покращення інвестиційного клімату в нашому регіоні.

Кандидат по 84 округу Володимир Гергелюк знає проблеми округу та вже реалізовує свою передвиборчу програму щодо наповнення місцевих бюджетів та створення робочих місць.

Фермери, аграрії, експерти з сільськогосподарських питань Галицького, Тлумацького та Тисменицького районів зібралися на території фермерського господарства «БЕРРІ ПРИКАРПАТТЯ», щоб обговорити проблеми галузі, поділитися досвідом та пропозиціями.

Богдан Лутчин – фермер ФГ "БЕРРІ ПРИКАРПАТТЯ" з села Чукалівка, Тисменицького району вирощує полуницю вже більше ніж десять років за новітніми технологіями:

«В нас полуниця родить від червня по жовтень, але щоб підняти урожай потрібно встановлювати теплиці. Це перевірений світовий досвід. Завдяки платформі «Інвестор для громади» ми залучили інвестиції та встановили теплиці для вирощування полуниці. Я підтримую ініціативу Володимира Гергелюка та готовий поділитися своїм досвідом з фермерами нашого краю, щоб наші люди могли гідно заробляти тут, а не їздили на заробітки».

Сергій Соколов – фермер ФГ «ІФ-БЕРРІ», с. Рошнів, Тисменицького району, кандидат сільськогосподарських наук, експерт з вирощування лохини:

«З Володимиром Гергелюком ми працюємо над  створенням кластеру з вирощування лохини в Тлумацькому районі. Ідея полягає в тому, щоб навчити дрібних сільгоспвиробників технології вирощування на ділянках не більше 20 сотих. Принцип такий - якщо люди будуть добре заробляти на ягодах, то поділяться досвідом зі своїми сусідами і це матиме ефект доміно. Цю ініціативу пан Володимир пропонував на сесії Тлумацької ОТГ в минулому році, щоб залучити кошти для цього проекту з обласного бюджету. Та обласні депутати не підтримали цей проект. Але я переконаний, що енергійність Гергелюка та бажання дати можливість фермерам вивчити технологію вирощування дадуть позитивний результат».

Любомир, підприємець: «Ми зараз маємо насадження з вирощування лохини площею 5 га. Потрібно прикласти багато праці, але воно того вартує. Я часто буваю закордоном, де саме велика увага приділена ягідництву.  На західній Україні дуже сприятливі погодно-кліматичні умови для вирощування ягід. 

Споживання ягід в усьому світі зростає щороку. Сьогодні ягідний ринок – один з найбільш високодохідних серед свіжих фруктів. Обсяг ринку в ЄС становить 2 млрд євро. 

Зважаючи на вище вказані дані цей напрям є дуже перспективний для інвестування в Україні. 

Ми пропонуємо вирощувати, переробляти плодово-ягідну продукцію, орієнтуючись на внутрішній ринок та на експорт».

«Зараз дуже велика кількість людей їде закордон, тому що в Україні малі зарплати. Звідси виникає багато проблем: не розвивається економіка, страждають сім‘ї, діти ростуть  без належної уваги. Щоб запобігти цій проблемі, необхідно створити умови в нас, щоб люди змогли заробляти не покидаючи рідних домівок», Капіталовкладення на 20 сотих – 90 000 грн, за рік ви повертаєте капіталовкладення і заробляєте 500-800 євро на місяць. І не потрібно нікуди їхати» – стверджує Володимир Гергелюк, кандидат до українського парламенту від партії «Голос».


10.07.2019 2993
Коментарі ()

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

457
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3005
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21149
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2015
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1530 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2401

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

92

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

769

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2187

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

860
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

193
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

491
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1031
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

191
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

808
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

779
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

710
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8256
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

935 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

907
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2209 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

854