Коли робота дає реальний результат: як Бурштинська ТЕС сприяє розвитку міста

У суботу під час візиту до Львова Президент України Володимир Зеленський назвав ймовірного очільника Івано-Франківської ОДА.

Цю посаду може отримати чинний директор Бурштинської ТЕС Денис Шмигаль.

Така інформація викликала неабияке пожвавлення в інформаційному просторі Прикарпаття.

Сьогодні два десятки людей зібралися під стінами Івано-Франківської ОДА, щоб висловити публічний протест проти призначення Шмигаля на посаду очільника області.

Зокрема, скандальнj відомий голова профкому Бурштинської ТЕС та кандидат в нардепи по округу№84 Руслан Карвацький звинувачує Дениса Шмигаля у некомпетентності та невиконанні компанією ДТЕК своїх інвестиційних зобов’язань.

Фіртка вирішила поспілкуватися з людьми з різних сфер діяльності, яким безпосередньо сьогодні доводиться працювати з керівництвом Бурштинської ТЕС.

В першу чергу нас зацікавили об’єкти, які перебувають на балансі станції та які, за чутками, компанія ДТЕК залишила без фінансової підтримки та відмовилася інвестувати кошти у їх розвиток та утримання.

Директорка палацу культури «Прометей» Руслана Шевчук запевняє, що керівництво Бурштинської ТЕС всебічно сприяє культурному розвитку в місті і допомагає не тільки утримувати, а й проводити ремонт та модернізацію закладу.

«Ми подавали надзвичайно багато пропозицій і, в принципі, ні в одній нам не було відмовлено. Наш будинок культури другий за величиною в області, після Івано-Франківського драматичного театру. Підтримувати такий великий об’єкт надзвичайно складно і нам допомагає у цьому Бурштинська ТЕС. Зарплату також  платить компанія, станція оплачує комунальні послуги, всі ремонтні роботи. Так, я читала про те, що голова профкому кричить, нібито нас від’єднали. Але хочу наголосити, що ніхто нас не від’єднував. Ми стали юридичною особою, це дало нам право ще й самим на себе заробляти. Але особиста заслуга Дениса Шмигаля у тому, що ми залишилися під дією колективного договору станції згідно з яким, ми користуємося всіма пільгами. Більше того, утримання на себе взяла Бурштинська ТЕС. Нам не перекрили кисень - ми нормально працюємо, у нас немає проблем із виплатою заробітних плат. Ми утеплили сцену – поставили сучасний обігрів, ми постійно ремонтуємо будинок культури: придбали апаратуру, встановили шикарні вітражі, замінили вікна та багато іншого», - розповідає Руслана Шевчук.

Начальник комбінату спортивних споруд Володимир Шенкевич переконує, що велику увагу станція приділяє розвитку спорту у місті.

За його словами, Денис Шмигаль посприяв оновленню спортивної бази. Більше того, мешканці міста мають можливість безкоштовно відвідувати басейн та спортивні об’єкти, а також займатися з професійними тренерами.

«Останні роки спорт у Бурштині розвивається надзвичайно стрімко. Нам допомогли з нуля обладнати зал важкої атлетики, де займається надзвичайно багато людей. Станція купила сучасні мати та покриття для залу вільної боротьби, в якому займається Аліна Рудницька, яка цьогоріч здобула бронзу  на чемпіонаті Європи з греко-римської, вільної боротьби. Також, компанія допомогла замінили 40 ламп. Запустили басейн, який плануємо, що працюватиме впродовж  усього року. Хто там щоб не говорив, але Денис Шмигаль не скоротив жодного працівника комплексу спортивних споруд, - в нас є 12 тренерів з різних видів спорту. Басейн, штучні футбольні поля, зал вільної боротьби та важкої атлетики, - все це мешканці Бурштина можуть відвідувати безкоштовно. Більше того, з ними працюють наші тренера. За ініціативи Дениса Шмигаля, придбали дитячий реабілітаційний майданчик для центру «Довір’я», який відвідують дітки з особливими потребами. Працівники спорткомплексу користуються соцпакетом та мають медичну страхівку, як і працівники станції. Робота у нас налагоджена і дає позитивні результати для всього міста», - запевнив Володимир Шенкевич.

Також ми попросили дати оцінку роботи Дениса Шмигаля, як керівника станції і заступника директора Галицького природного парку, екологічного активіста та ініціатора екопроектів Володимира Бучка.

«Ми працюємо з Бурштинською ТЕС безпосередньо через районний екологічний фонд. Так, на базі Національного природного парку за підтримки компанії ДТЕК реалізовано надзвичайно багато проектів. Зокрема, створено музей природи, побудовано вольєр в Центрі реабілітації диких тварин. Завдяки програмі «Громада своїми руками» нам вдалося втілити у життя хороші ідеї. Так, Бурштинське водосховище, яке використовує станція є надзвичайно важливим для нас об’єктом задля збереження мігруючих птахів. ДТЕК зараз готує великий проект по спорудженню на водосховищі заповідного острова спеціально для птахів, які будуть там гніздитися та зможуть відпочивати під час міграцій та зимівлі. Тобто, керівництво станції допомагає дбати про збереження дикої природи», - зауважив Володимира Бучко.

Вже завтра на Фіртці читайте ексклюзивне інтерв’ю з директором Бурштинської ТЕС Денисом Шмигалем.


09.07.2019 2585 1
Коментарі (1)

Олег 2019.07.13, 13:49

Супер, кращого кандидата не знайти!

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

458
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3006
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21149
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2016
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1531 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2401

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

92

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

769

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2187

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

860
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

193
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

491
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1031
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

191
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

808
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

779
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

710
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8256
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

935 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

907
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2209 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

855