Відродження українського села та унеможливлення корупції: що обіцяє зробити у кріслі нардепа Роман Вірастюк

21 липня в Україні відбудуться позачергові вибори до ВРУ. Перші кандидати вже реєструються.

Фіртка вирішила проаналізувати передвиборчі програми кандидатів у нардепи. У виборчому окрузі №84 з центром у Тисмениці станом на 20 червня вже зареєстровано чотири кандидати, серед яких Роман Вірастюк - самовисуванець.


Хто такий Роман Вірастюк:

Народився 20 квiтня 1968 року в місті Івано-Франківську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор департаменту олімпійського спорту, Міністерство молоді та спорту України, безпартійний, проживає в місті Івано-Франківську, судимість відсутня, самовисування.

Що обіцяє зробити: 

У своїй програмі зазначає, що докладе зусиль для розгляду та прийняття низки першочергових законів, спрямованих на:

1. Безпеку та територіальну цілісність держави. Відновлення територіальної цілісності України, звільнення її від російських військ, встановлення належного контролю над державним кордоном. 

2. Політичний розвиток. Виконавча влада має стати зручним інструментом для громадян.

3. Унеможливлення корупції. Оновлення антикорупційного законодавства та запровадження нових антикорупційних практик.

4. Економічний розвиток. Малий і середній бізнес має стати в пріоритеті розвитку країни, середній клас – основою її соціальної структури. 

5. Соціальний захист та гуманітарний розвиток. Забезпечення доступності якісних медичних послуг для громадян усіх регіонів країни.

6. Відродження українського села. Розвиток агропромислового комплексу, розвиток малого та середнього фермерства, що повинно лягти в основу боротьби з проблемою безробіття на селі.

Серед першочергових завдань у виборчому окрузі виокремлює такі:

  • підтримка важливих для краю і області проєктів на законодавчому рівні, в тому числі: будівництво та ремонт дорожньої інфраструктури, встановлення ефективної системи екологічного контролю над підприємствами та екологічного моніторингу природного середовища регіону;
  • забезпечення постійної роботи з громадянами, органами місцевого самоврядування, представницькими органами державної влади та іншими організаціями із вирішення актуальних проблем краю;
  • реалізація дієвої молодіжної політики: забезпечення умов отримання якісної освіти і спортивного виховання молоді, гарантованого працевлаштування молодих спеціалістів, підтримки молодих сімей та спортсменів, що відстоюють честь і славу України та Прикарпаття;
  • залучення інвестицій у розвиток сільського господарства Прикарпаття;
  • завершення процесу формування ОТГ в рамках політики децентралізації;
  • питання екологічної ситуації округу;
  • розвиток туристичного потенціалу Дністровського каньйону, що в перспективі стане поштовхом для розвитку супутніх інфраструктурних об’єктів (готелі, бази відпочинку та інше).

Детальніше із програмою Романа Вірастюка можна ознайомитися ТУТ.


Читайте також:

Розвиток медицини та заборона вирубувати ліси: що обіцяє кандидат Віталій Куйбіда

Підвищення відповідальності влади, лобіювання інтересів Івано-Франківська та Прикарпаття, легалізація євроблях за 500 євро – з чим іде на вибори Олександр Шевченко

Притягнути до відповідальності топ-корупціонерів і назвати війну війною: з чим йде у нардепи Іван Гарасимко

Чиновників на детектор брехні та повернення франківського аеропорту: що обіцяє зробити у кріслі нардепа Оксана Савчук

Коли ми діждемося Вашингтона: з чим йде у нардепи мер Тисмениці Степан Сворак


20.06.2019 1282 1
Коментарі (1)

ліля 2019.06.20, 19:02

Веселий дядько

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

621
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3215
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21327
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2109
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1599 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2479

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

421

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

277

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

865

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2276
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

289
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

567
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1113
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

271
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

890
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

859
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

770
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8348
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

443
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1267 6
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2291 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

1003