В Яремче громада відвоювала землю, за яку боролася п'ять років (фото+відео)

 

 

Сьогодні, 8 листопада, в приміщенні залу засідань міськвиконкому пройшла дев’ята сесія міської ради сьомого скликання.

 

Спочатку депутати заслухали звіт фінансового управління про виконання міського бюджету за 9 місяців поточного року, а також внесли зміни до бюджету на 2016 рік в частині перевиконання, передає Фіртка.

 

Після цього перейшли до розгляду земельних питань. Зокрема, до порядку денного внесли з голосу питання про затвердження технічної документації щодо 1,3 га землі, що поряд з майновим комплексом "Гуцульщина".

 

Мова йде про закріплення за громадою міста та визначення виду використання землі для відпочинково-паркової зони з використанням елементів історико-етнографічного музею, дитячими атракціонами, спортивно-масовими розважальними освітньо-виховними заходами, без права будівництва об'єктів громадського харчування та встановлення МАФів торговельного призначення.

 

З проханням підтримати дане питання звернулась до депутатів начальник відділу культури міськвиконкому Оксана Кухарик.

 

 

 

 

 

Також депутат міської ради Віра Галайко зазначила, що ділянка, про яку йде мова, згідно технічної документації закріплена за громадою міста Яремче.

 

"Вид використання ділянки для обслуговування майнового комплексу Гуцульщина та облаштування рекреаційної паркової зони"- процитувала О. Галайко.

 

 

Відтак, відмітила депутат, громадськість міста просить депутатів закріпити цю землю за громадою в особі міської ради, "щоб більше не повертатись до цього питання".

 

Депутати поцікавились чи проект опрацьований юридичним відділом. Однак, представниця юрвідділу зазначила, що не ознайомлювалась з даним проектом рішення.

 

Проте, депутати відмітили,що це питання уже обговорюватись протягом 5 років.

 

 

Юристу нагадали, що проект рішення на сайті Яремчанської міської ради оприлюднений ще з червня цього року, а мова про необхідність прийняття такого рішення ведеться роками.

 

 

Зрештою приступивши до голосування, депутати таки підтримали дане рішення - свої голоси віддали 26 обранців.

 

Мешканці міста відреагували оплесками. За їхніми словами, наразі на цій території активно ведеться торгівля, проте міський бюджет від цього нічого не отримує.

 

 

 

 

 

 

 

 


09.11.2016 1575 1
Коментарі (1)

Michal Starunchak 2016.11.11, 10:23
Дивно чути позицію юриста .Адже,наскільки мені відомо,згідно з регламентом роботи міської ради та і міськвиконкому усі проекти рішень,розпоряджень міськради і виконкому в обов"язковому порядку перед їх розглядом чи прийняттям повинні бути завізовані юридичною службою на предмет іх відповідності чинному законодавству.
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2718
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20851
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1812
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1295 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2311
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3957

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

592

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2067

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

758

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1364
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

425
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

949
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24451
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

675
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

696
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

644
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

788
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8134
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

664 1
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

827
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2116 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

778