Снятинськa громада підтримує кандидатуру Романа Маліновського на посаду голови РДА

 

malinovsliy 2

 

Під час громадських слухань на Снятинщині експерти та громада підтримала молодого кандидата романа Маліновського на посаду голови РДА.

 

Громадські слухання, які були ініційовані головою Івано-Франківської облдержадміністрації, відбувались 6 грудня у великому залі засідань Снятинської районної ради. Бути головою районної державної адміністрації на Снятинщині виявили бажання 4 кандидати:

 

Бурдяк Леся Іванівна – голова районної організації Радикальної партії Олега Ляшка, юрист Снятинського дитячого будинку-інтернату, а в недалекому минулому кандидат у народні депутати по округу 89;

 

Кушик Віктор Володимирович – свого часу займався підприємницькою діяльністю, до 2014 року обіймав посаду директора приватного підприємства ”Аронія”, а даний час працює на посаді заступника Снятинського міського голови;

 

Маліборський Петро Васильович, депутат Снятинської районної ради, завідуючий відділом обліку та звітності Снятинської міської ради. В минулому – начальник фінансового управління Снятинської РДА;

 

Маліновський Роман Романович – начальник відділу Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Івано-Франківської області. До цього займався підприємницькою діяльністю, очолював декілька будівельних фірм, пишуть Версії.

 

Кожен розповів свою біографію, подав короткий виклад програми діяльності на посаді голови РДА та відповів на запитання присутніх.

 

Проте, найбільшу підтримку експертів отримав молодий кандидат Роман Маліновський. Серед головних завдань, які він бачить перед собою будучи головою РДА  - співпраця з депутатським корпусом, органами місцевого самоврядування, допомога армії та учасникам АТО, децентралізація влади, розвиток промисловості, сільського господарства.

 

«Зближення влади з народом, проведення заходів безпеки шляхом створення оборонної ради щодо попередження та ліквідації будь-яких надзвичайних ситуацій, боротьба з корупцією, розвиток економіки, аграрного сектору району, залучення інвестицій, впровадження інноваційних технологій,  посилення відповідальності влади та постійний контроль громади», – розповів кандидат на посаду голови РДА перед експертною комісією та громадою.

 

Ключовим моментом діяльності на посаді голови РДА Роман Маліновський вважає можливість громади відкликати посадовця у разі невиконання ним своїх обіцянок.

 

Для цього молодий політик пропонує створити Громадську раду із представників Cамооборони району, представників засобів масової інформації, громадських організацій, представників релігійних організацій, профспілок медицини, освіти та інших cтруктур громадянського суспільства.Саме перед цією структурою голова РДА буде щоквартально звітуватися і у разі незадовільного виконання затвердженого плану на вимогу Громадської ради голова РДА має піти у відставку.

 

Такий механізм, на думку Романа Маліновського убереже район від безвідповідальності районної влади та ігнорування вимог громади. Та головне – створення Громадської ради змусить будь-якого чиновника відповідально ставитись до своїх обов’язків, адже на вимогу Ради він у будь-який момент  піде з посади.

 

Свої висновки члени експертної комісії пообіцяли подати голові обласної державної адміністрації пізніше.

 

Однак, ще під час обговорення більшість членів комісії відзначили програмний виступ Романа Маліновського.

 

Присутні погодились, що такі слухання є першим кроком до проведення реформ у галузі місцевого самоврядування, децентралізації та контролю за діяльністю місцевої влади. До речі такий процес відбору кандидатів на посади голів РДА є пілотним в Україні, проте вже сьогодні його позитивний ефект відзначають політологи ектперти. Саме тому можливість реалізації таких Громадських слухань вже вивчають чиновники з інших областей України.


08.12.2014 1195 0
Коментарі (0)

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

583
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3156
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21284
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2081
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1579 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2450

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

346

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

256

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

839

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2249
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

266
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

540
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1085
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

253
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

866
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

832
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

752
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8318
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

402
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1156 5
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2259 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

956