Організатори TEDxIvanoFrankivsk розповіли про свої помилки

У середу, 29 травня, організатори конференції TEDxIvanoFrankivsk розповіли про невдачі та інші веселі історії, які траплялися під час підготовки заходу. В Urban Space 100 команда розповіла про “backstage” події.

П’ята конференція TEDxIvanoFrankivsk відбудеться 15 червня в Університеті Короля Данила. Запрошені спікери розкриють учасникам “іншу сторону” свого успіху чи справи, якою займаються. Тому організатори вирішили показати “іншу сторону” самої конференції. Основна мета - показати, що робити помилки – це нормально.

“Ми організували таку подію, щоб розказати вам, що лажати, факапити та робити помилки - це нормально. У нас за 5 років конференції TEDxIvanoFrankivsk назбиралось безліч історій з якими хочеться поділитися”, - каже проектний менеджер Михайло Джогола.

Конференція триває всього один день, а підготовка може зайняти понад півроку.

“Якщо ви організовуєте масштабну подію, готуйтесь, що у найпотрібніший момент на сцені просто зникне світло або спікер, з яким ви вели переговори останні кілька місяців, не може приїхати у визначений день”, - кажуть організатори.

Ліцензіатка  TEDxIvanoFrankivsk Христина Вінтонів веде переговори зі спікерами, або їх менеджерами, та готує їх до виступів.

“Якось я мала зустріти спікера на вокзалі. 6 година ранку, я стою на вокзалі, чекаю на потяг. Телефоную менеджеру, і він каже, що спікер вийшов із потяга і вирішив прогулятися. Тож важливий урок для всіх - ловіть спікера відразу з поїзда”, - радить Христина.

Команда радить пам’ятати, що учасники конференцій не повинні, в першу чергу, шукати зіркових імен у переліку спікерів. Часто, маловідомі люди можуть поділитися зарядом мотивації з глядачами, а “зіркові” гості можуть навіть розчарувати.

Поради організаторів для тих, хто береться за втілення хороших ініціатив, випрацювані на власних невдачах. Вони прості та можуть стати в нагоді будь-кому: будьте готові до несподіванок, перевіряйте і контролюйте дрібниці. Чи не найважливіше - зібрати надійну команду однодумців.

На конференції TEDxIvanoFrankivsk виступатиме понад десяток спікерів. На сьогодні оголошені наступні імена:

Наталка Найда - засновниця мануфактури Shuflia та студії Bukvica;

Роман Шеремета - професор Школи Менеджменту ім. Везерхеда університету Кейс Вестерн Резерв, науковий співробітник Економічного Наукового Інституту США та Всесвітньої Організації Праці;

Катерина Бабкіна - письменниця, сценаристка, колумністка та журналістка;

Андрій Черніков - керівник ІТ-компанії Lotatech, співвласник ресторанів Urban Space 100/500;

Ерік Файн - випускник Єльського університету: вивчав економіку, геологію і геофізику. Працює в Управлінні інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради як волонтер Корпусу Миру США в Україні;

Христина Сирова-Ковалишин - письменниця, поетеса, есеїстка. Співзасновниця та директорка благодійної організації «Благодійний Фонд «Хребет» по роботі з людьми з інвалідністю;

Людмила Смоляр і Отар Довженко - співредактори онлайн-видання MediaLab.Online. Людмила - редакторка, журналістка і соціологиня. Отар - редактор і дослідник медій. Викладав у Школі журналістики УКУ. Керує Центром моніторингу і аналітики ГО Детектор медіа.

Ганна Бурлака - мандрівниця, тревел-блогерка, тревел-консультантка.

Дмитро Бабич - президент Української федерації літаючих дисків, підприємець, професійний дизайнер і програміст.

Ще кілька імен оголосять згодом на сайті та на сторінці у соцмережі “Facebook”.

Квитки за посиланням >>  Кількість місць обмежена.

Фотогалерея


30.05.2019 1125
Коментарі ()

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

626
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3235
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21333
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2122
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1600 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2483

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

435

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

280

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

873

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2280
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

292
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

571
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1117
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

275
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

893
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

861
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

772
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8354
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

447
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1279 6
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2296 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

1005