Небайдужих іванофранківців запрошують попрацювати над альтернативною стратегією розвитку міста

 

/data/blog/66456/b58a5f8a7b45de17236d359496e1e983.jpg

 

Нещодавно КП "Івано-Франківський міський рекламно-інформаційний центр" та ГО "Івано-Франківська майстерня майбутнього" задля популяризації міста звернулись до франківців з цікавими пропозиціями.

 

Небайдужих мешканців міста запрошують попрацювати над альтернативною стратегією розвитку Івано-Франківська у сфері охорони здоров'я, спорту, ЖКГ, освіти, культури, туризму та інфраструктури, передає Фіртка з посиланням на Бліц-Інфо.

 

За словами директора КП «ІФМРІЦ» Вікторії Шахоріної, до співпраці запрошують молодих перспективних людей, які прагнуть рости та розвиватись.

 

Зі своєї сторони обіцяють забезпечити цікаве стажування в досвідчених та успішних компаніях, стажування в кращих практиках місцевого самоврядування України.

 

«Ми готові допомогти людям, які мають цікаві ідеї. Тому приймаємо пропозиції проектів чи заходів, які можливо хтось хотів би проводити, але бігати погоджувати бюрократичні питання не має часу. Адже, бюрократична процедура дуже складана. Та ми готові допомогти реалізувати ідеї, якщо вони дійсно заслуговують уваги. Ми можемо допомогти це зробити. Коли буде достатньо пропозицій можливо проведемо відкритий конкурс , разом обговоримо ідеї, можливо підкоректуємо якісь із них. Також можемо допомогти у пошуку спонсорів для їхньої реалізації», - розповіла Вікторія Шахоріна.

 

За словами комунальниці, стратегія розвитку Івано-Франківська є, але дуже часто можна почути як від громадських організацій, так і просто від молодих людей, що до прикладу спорт чи якусь іншу галузь влада міста не розвиває. Тому закликають франківців разом попрацювати та підготувати альтернативну стратегію розвитку тої чи іншої галузі в місті.

 

«Нам цікаво як це бачить молодь. Її ідеї можуть стати складовими цієї стратегії. Можливо буде багато людей, яких більше цікавить розвиток спорту у місті. Наприклад можна брати ідею встановлення спортивних майданчиків у дворах міста, які б заміняли тренажери. Адже, багато дітей не можуть собі це дозволити», - зауважила Шахоріна.

 

Як відзначає керівник КП «ІФМРІЦ», стратегія є цілісним документом. До прикладу фінансування тих же майданчиків може забезпечуватися ринковим збором. Однак, якщо відмінять цей збір – то вся стратегія «посипалась». А у світі популярним є кластерний підхід.

 

За ним одна стратегія міста має декілька пріотритетних кластерів, всі решту ідуть разом з ними. І по цих кластерах стратегія розвитку міста втілюється в життя. Проте, якщо в якомусь із них відбудеться збій – то інші не страждають.

 

«Саме тому ми б хотіли розробити альтернативну стратегію. Безумовно кожен спершу має розуміти що таке стратегія. Та неодноразово проглядаючи соціальні мережі, мене вражає наскільки багато в нашому місті є розумних талановитих молодих людей. Звичайно їм необхідно дати можливість висловитись. І ми б хотіли їм у цьому допомогти. Це буде досить цікаво. Далі, якщо такі люди будуть, ми готові показувати їм інші практики. Є структури, які досліджують таке стратегічне планування. Ми готові організувати певне стажування, щоб вони розказали як це робиться. Але це все в процесі. Спочатку ми набиратимемо ідеї. Наша мета - створити такий собі драйв-проект, в якому кожен з молодих розумних талановитих людей матиме можливість долучитись до такої важливої справи як розвиток нашого міста», - пояснила Шахоріна.

 

Тож будь-яка людина, яка має власне бачення, ідеї щодо розвитку Франківська, матиме можливість втілити їх у життя. Всіх, кого зацікавила інформація, можуть звертатись у КП "Рекламно-інформаційний центр".


31.12.2014 527 0
Коментарі (0)

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

88
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2872
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21031
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1949
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1332 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2344

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

658

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2124

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

804

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1393
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

111
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

453
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

983
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

114
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

736
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

727
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

670
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8190
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

780 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

863
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2146 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

805