Мешканці Набережної хочуть нових автобусних маршрутів

 

/data/blog/66206/9ce31faa6c1916506e98b97bc81551a4.jpg

 

Після ремонту Набережної імені Василя Стефаника мешканці тамтешнього мікрорайону сподіваються на налагодження додаткового пасажирського сполучення громадським транспортом.

 

Наразі більшою частиною Набережної пролягає лише один автобусний маршрут №86 «Вокзал – вул. Довженка», автобуси якого їздять лише в один бік – від вул. Мазепи до Галицької, попри ринок і на вокзал, передає Фіртка з посиланням на ЗК.

 

Але чи всім мешканцям тамтешніх густонаселених мікрорайонів потрібно саме у той бік? В інший бік – від Галицької до Мазепи – мали б курсувати автобуси маршруту № 63 «вул. Хмельницького – АС-3».

 

Його відкриття міська влада помпезно презентувала на початку 2002 року. Тоді від стін міськвиконкому представників влади і місцевих журналістів новим 63-м маршрутом провіз новий автобус «ЛАЗ» автобази «Турист». Але жодного дня цей маршрут так нормально і не працював. Інтервали руху між автобусами 63-го маршруту становили від кількох годин до… кількох днів, а то й тижнів. Тож не дивно, що пасажири не могли на нього розраховувати і автобусів 63-го маршруту ніхто з них навіть не чекав, а сам маршрут (начебто через відсутність пасажирів) уже давно не функціонує.

 

Цього року перестав функціонувати і маршрут № 78 «мікрорайон «Каскад» – Технічний університет», а на маршруті № 27 «мікрорайон «Каскад» – вул. Кармелюка» залишився один автобус. Тож практично дістатися до Набережної з центру міста нічим. Так само нічим і виїхати з Набережної тим, кому потрібно не у бік Галицької.

 

Тож таким людям доводиться іти на автобусні зупинки аж на вулицях Довгій чи Тичини. А мешканцям мікрорайону Крихівців – до зупинок на вулицях Мазепи чи Довженка.

 

Втім, після ремонту Набережної, якою досі ніхто з перевізників не хотів їздити через поганий стан дорожнього покриття, люди сподіваються на налагодження додаткового пасажирського сполучення. Якщо ж перевізники не бажають обслуговувати 63-й автобусний маршрут, то, на думку пасажирів, «пустити» Набережною у зворотний бік можна частину автобусів 86-го маршруту, яких там є 10.

 

Головне, кажуть люди, щоб вони їздили регулярно, а не так, як колись автобуси 63-го маршруту! А ще міській владі вони пропонують відремонтувати вулиці Кармелюка та Ленкавського і через вулиці Короля Данила, Гординського, Сахарова «пустити» тим боком новий автобусний маршрут до центру міста і готелю «Надія».

 

З тим, що мікрорайон Набережної недостатньо забезпечений громадським транспортом і що ця проблема потребує вирішення, погоджується й директор департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак.

 

«Мікрорайон розвивається, будуються будинки у районі Крихівців, тож потреба у збільшенні громадського транспорту там постане. Автобуси там будуть їздити тоді, коли на це буде попит. Поки що у цьому не було протреби, – вважає М.Смушак. – Через поганий стан Набережної туди ніхто не хотів їздити, і перевізники й справді відмовлялися обслуговувати маршрути. Думаю, зараз ситуація мала б змінитися».

 

Водночас М.Смушак додав, що наступного року комунальники планують включити у список капремонтів вулиці Кармелюка, Ленкавського і Левицького, а конкурс на обслуговування автобусних маршрутів проводитимуть за лотами, у яких будуть поєднані високорентабельні і малорентабельні маршрути.


28.12.2014 436 1
Коментарі (1)

Wasyl Ryba 2014.12.28, 11:40
високорентабельні маршрути забрати для міського парку і пустити Кароси чи ЛАЗи. Най поповнюют бюджет міста, за який і підтримати тролейбусників, а не кишені бариг, що їх інакше ніколи не заставиш виїхати на 63. Ніколи не мож давати приватникам захист інтересів цілої громади, бо вони думают лиш про свою кішеню! Тим більше такі дохідні кусочки! А потім Анчоус плаче, що гроший в бюджеті нема. І тогди найдутсі клієнти і на 63 та ін.
22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

256
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2897
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21054
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1964
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1341 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2347

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

684

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2130

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

811

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1399
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

129
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

460
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

990
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

131
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

744
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

731
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

675
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8204
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

805 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

868
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2157 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

811