Імуномоделюючий препарат Гропринозин: широкі можливості при лікуванні ГРВІ

З того часу, як відкрили перший антибактеріальний засіб (пеніцилін), медичні фахівці зосередилися на етіотропній терапії, тобто спрямованої на усунення безпосередньої причини хвороби.

За минулі роки розробили велику кількість антибіотиків та противірусних ліків, що істотно розширило можливості сучасного лікування.

Проте такі медикаменти викликають чимало побічних ефектів і несумісні з багатьма іншими препаратами. Їх застосування нерідко призводить до формування високостійких штамів вірусів.

У зв'язку з цим підвищується цікавість до ліків, які не тільки впливають на патогенних збудників, а й «запускають» імунні механізми людського організму і змушують його самостійно боротися з інфекціями.

Найбільш відомим представником цієї групи ліків є угорський імуномодулятор Гропринозин.


Чим особливий цей препарат?

Гропринозин - зареєстрований в Україні препарат на основі інозину пранобекс, відомого медицині з 1970-х рр. Ця лікарська речовина надає:

  • пряму та опосередковану противірусну дію. Пряму - внаслідок зв'язування з ураженими вірусом клітинами. Опосередковану - внаслідок підвищення дії інтерферону, який активує клітинні білки, які блокують реплікацію вірусу.
  • імуномодулююча дія - внаслідок збільшення функціональної активності T- і B-лімфоцитів. Внаслідок цього нормалізується співвідношення кількості Т-хелперів і Т-супресорів, відновлюється значення так званого імунорегуляторного індексу. Також препарат збільшує синтез лімфокінів, які сприяють формуванню механізмів специфічного і неспецифічного імунітету.

Показання до застосування Гропринозину

У численних дослідженнях встановлено, що інозин активний відносно всіх штамів вірусу грипу, парагрипу, риновірусу, аденовірусів та інших вірусів, які викликають гострі респіраторні захворювання.

Гропринозин успішно застосовується при важких і часто рецидивуючих інфекційних хворобах, в тому числі у людей з імунодефіцитом.

В одному дослідженні фахівці спостерігали 40 дітей від 3 до 15 років з легким ступенем клітинного імунодефіциту, які часто хворіли на респіраторні захворювання вірусного походження. 30 з них на тлі основної терапії додатково отримували Гропринозин в добовій дозі 50 мг/кг курсами по 10 днів з 3-місячними перервами. Ефективність оцінювалася через 12 місяців. У дітей, які приймали інозин, зменшилися:

  • на 80% кількість рецидивів;
  • на 70% вираженість симптомів;
  • на 60% тяжкість загострень;
  • на 90% кількість прийнятих антибіотиків;
  • на 80% кількість прийнятих інших препаратів;
  • на 90% тривалість захворювань.

З огляду на ці дані, фахівці рекомендують приймати Гропринозин при всіх видах ГРВІ.


Де знайти препарат?

Детальну інструкцію Гропринозин можна знайти в аптеці 911. Тут же на сайті є можливість забронювати препарат і забрати його в найближчій до будинку аптеці або оформити безкоштовне доставлення в зручне відділення «Нової пошти» або «Укрпошти».

Співпрацювати з аптекою 911 вигідно, оскільки у нас можна:

  • отримати безкоштовну консультацію лікаря телефоном;
  • розшифрувати рецепт;
  • придбати товари за державною програмою «Доступні ліки»;
  • замовити рідкісні та відсутні препарати.

У мережі продаються тільки сертифіковані в Україні лікарські засоби. Більшість медикаментів ми отримуємо безпосередньо від виробників або їх представників, тому можемо гарантувати мінімальні ціни на товари.

Партнерський матеріал


08.09.2021 6778
Коментарі ()

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

2522
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1189
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1116
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2297
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3735
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2722 8

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

973

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

829

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

781

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

734
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10459
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1312
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

345
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5456
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1167
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2959
02.05.2025

Презентували «Життєпис Івано-Франківська», а саме — другу книгу, яка охоплює період з 1939 по 2022 роки.  

550
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

403 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

844
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

732
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

783