Дмитро Сіреджук: Йду до ВРУ відстоювати інтереси Косівщини, Верховинщини та Снятинщини

Кандидат у народні депутати по 89-му виборчому округу Дмитро Сіреджук на своїй офіційній сторінці у соцмережі Фейсбук описав, чому саме хоче стати народним депутатом України.

«Друзі! Нещодавно я ухвалив для себе важливе рішення – балотуватись до Верховної Ради України. Аби у стінах парламенту відстоювати інтереси 89-го виборчого округу – Косівщини, Верховинщини та Снятинщини. Успішний досвід депутатства в обласній раді, я впевнений, допоможе гідно пройти цей шлях. Усвідомлюю величезну відповідальність перед вами. Адже довіра людей - найцінніший здобуток кожного політика. Переконаний, новий час потребує нових людей та підходів. Прийшов час обирати своїх! Давайте змінимо їх разом!», - йдеться у дописі кандидата, якого вже вважають фаворитом, враховуючи провальну діяльність Юрія Солов'я на багатостраждальному окрузі...


Хто такий Дмитро Сіреджук:

Народився 13 лютого 1981 року в селищі Яблунів Косівського району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Івано-Франківську, судимість відсутня, самовисування.


Що обіцяє кандидат:

Підтримка законодавчих ініціатив, які сприятимуть розвитку  Карпатського регіону

Подаватиме законопроєкти, що сприятимуть розвиткові гірських регіонів, створенню робочих місць, розвиткові малого і середнього бізнесу, залученню інвестицій.

Ремонт автомобільних доріг та мостів

Оновлення доріг та мостів – це поштовх для розвитку економіки. Ініціюватиму спрямування коштів на відновлення шляхів не тільки державного, але й місцевого значення. Переконаний, що при добрій підтримці держави усі дороги в Україні, у Карпатах зокрема, можна відремонтувати за 5 років.

Розвиток закладів освіти

Школи та садочки мають мати якісні приміщення, комп’ютерне та мультимедійне забезпечення. Робитиму все, аби зберегти заклади освіти від закриття.

Підтримка українських військових

Підтримуватиму усі ініціативи, спрямовані на покращення становища українських військових, надання пільг, земельних ділянок, житлових площ та соціального забезпечення учасникам війни на Сході України.

Соціальний захист населення

Планую впроваджувати програми допомоги людям похилого віку, дітям, особам з інвалідністю та малозабезпеченим верствам населення.

Розвиток туризму

Карпатський край – унікальний, ми маємо багату культуру, історію, народні ремесла, природу. Все це планую використовувати як складові розвитку зеленого, гірськолижного та інших видів туризму.

Відновлення сільського господарства та промисловості

Українське село – це основа України. Одним із моїх завдань вважаю, подання законопроєктів, які дадуть поштовх розвиткові аграрної сфери, сприятимуть створенню та розбудові фермерських господарств, відновленні роботи місцевих підприємств.

Покращення екологічної ситуації

Працюватиме у напрямку уникнення екологічних лих. Таких як, часті підтоплення, промислові забруднення, вирубування лісів. Ініціюватиму законопроєкти з реформування у лісовій галузі. 


Читайте також:

Підвищення відповідальності влади, лобіювання інтересів Івано-Франківська та Прикарпаття, легалізація євроблях за 500 євро – з чим іде на вибори Олександр Шевченко

Притягнути до відповідальності топ-корупціонерів і назвати війну війною: з чим йде у нардепи Іван Гарасимко

Чиновників на детектор брехні та повернення франківського аеропорту: що обіцяє зробити у кріслі нардепа Оксана Савчук


26.06.2019 2221
Коментарі ()

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

613
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3192
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21316
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2103
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1593 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2470

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

398

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

273

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

861

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2264
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

285
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

559
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1106
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

267
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

884
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

851
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

766
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8343
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

426
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1233 6
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2284 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

975