Детально про насоси для перекачування пального

Багато комерційних компаній та індивідуальних підприємців прагнуть придбати насос для перекачування палива. Таке насосне обладнання часто встановлюють на АЗС, нафтопереробних та хімічних підприємствах, магістралях нафтопроводів. На веб-ресурсі https://petroline.ua/ru/nasosi-dlya-palnogo/ представлені помпи, які значно полегшують роботу з перекачування ПММ у різні паливні ємності. Завдяки їм можна буде максимально швидко та безпечно заправляти легковий та вантажний автотранспорт, аграрні машини чи спецтехніку.

Основні типи насосів для пального

У побуті та в нафтопереробній промисловості використовується величезна кількість насосного обладнання, яке дозволяє перекачувати різні за складом паливно-мастильні матеріали. Різні моделі підходять для роботи з бензином, дизпаливом, моторним мастилом, антифризом, гасом, розчинниками або іншими робочими рідинами. Корпуси таких агрегатів виготовлені зі спеціальних сплавів, які стійкі до негативного впливу навколишнього середовища. Насосне обладнання оснащується високопродуктивним електромотором та перепускним клапаном. Паливна помпа має фільтр грубого очищення для захисту від великих твердих домішок та забруднень. До найпоширеніших типів насосів для нафтопродуктів варто віднести:

  • Електричні. Завдяки вбудованому електродвигуну перекачування палива здійснюється швидко і без затримок, що дуже важливо для стабільної роботи нафтопереробних підприємств. Електронасос чудово підходить для роботи з в'язкими рідинами: дизель, мастило. Такий високопродуктивний пристрій зазвичай встановлюють на автозаправних станціях та в автопарках. Тут можна знайти компактний електричний насос 12 вольт для різних завдань.
  • Ручні. Вони запускаються в ручному режимі за допомогою спеціальної ручки або важеля. Чим інтенсивніше рухати ручку, тим швидше заповниться ємність. Ручні моделі характеризуються компактністю, простотою експлуатації та обслуговування. Завдяки їм можна перекачувати нафтопродукти без використання електроенергії та великих грошових витрат.
  • Пневматичні. Їхня робота заснована на використанні енергії стисненого повітря. Пневматичні помпи часто закріплюють різьбовим адаптером на ємностях, з яких перекачують невеликі обсяги паливно-мастильних матеріалів.

Також існує занурювальний та поверхневий насос для палива. Занурювальні помпи вбудовуються всередину паливного резервуара. Вони стійкі до температурних змін та агресивних речовин. Їх компактна конструкція та невибагливість в обслуговуванні роблять їх привабливими для власників автозаправних станцій та нафтобаз.

Що необхідно врахувати під час вибору насоса для палива

Дуже важливо, щоб насосне обладнання справлялося з поставленими завданнями. Вибираючи паливну помпу, потрібно враховувати такі моменти:

  • Призначення. Надається можливість знайти моделі для стаціонарного використання на автозаправній станції або для заправки техніки в польових умовах.
  • Тип нафтопродуктів. Помпи призначені для перекачування різного палива та робочих рідин (бензин, дизпаливо, гас, AdBlue, антифриз).
  • Розміри та мобільність. Якщо помпа часто переміщатиметься, то потрібно звернути увагу на її вагу та габарити.
  • Пропускна спроможність. Для приватного використання підійдуть моделі, що перекачують зі швидкістю до 70 л за хвилину. Для промислової сфери рекомендується вибирати агрегати, що переміщують рідини зі швидкістю 100 л/хв.

Паливний насос повинен бути виконаний із міцних матеріалів та відповідати міжнародним стандартам якості. У цьому випадку його можна буде використовувати для переміщення легкозаймистих рідин.

Реклама


27.10.2024 318
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

1213
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

413
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14301 20
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1650
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

933
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6283

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

696

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1522

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1326

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1208
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

569
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

714
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1629
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

647
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

937
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5981
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13934
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

316
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

609
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

539
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

853 2