
У контексті війни питання моральної відповідальності кожного громадянина стає все актуальнішим. Бойовий медик поділився своєю думкою щодо українців, які не воюють й не підтримують армію іншим чином.
Війна — або для всіх, або її немає, наголосив в інтерв'ю журналістці Фіртки, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк.
«У кожного своя війна» — це популярний вираз, який часто використовують, аби виправдати свою бездіяльність. Але справжня війна — це не індивідуальна боротьба кожного, а спільна боротьба за незалежність.
Якщо ти не йдеш на фронт через проблеми зі здоров'ям — це зрозуміло. Однак, якщо людина просто не хоче воювати, це вже питання до совісті».
Бойовий медик підкреслює, підтримка армії через волонтерство, фінансові внески або передавання техніки — це важлива частина боротьби. Але є й інші, хто залишає себе поза процесом, не допомагає армії та живе «для себе».
«До таких людей ставлення, м’яко кажучи, неоднозначне», — додає медик.
Більше читайте у матеріалі: «Війна або спільна, або її немає»: капітан медичної служби Олександр Соколюк про боротьбу на фронті та виклики тилу.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Рідні на війні: як підтримати себе, дитину та тих, хто боронить Україну