Набори для творчого розвитку дитини: навіщо вони потрібні та як їх вибрати

Бачити свою дитину розумною, розвиненою та в майбутньому успішною – мрія всіх батьків. Але саме від дорослих багато в чому залежить, чи будуть ці очікування виправданими. Дуже просто увімкнути дитині улюблений мультсеріал або дозволити цілими днями грати в нову комп'ютерну гру, наївно вважаючи, що вона, проходячи рівень за рівнем, буде розвиватися. Дещо складніше приділити малюку час та навчити малювати ялинку або їжачка, ліпити кораблик чи вирізати квітку з паперу. Складніше, але точно ефективніше та корисніше.

Чому дітям важливо займатися творчістю

Дитині необхідно займатися творчістю. І не тільки заради задоволення. Заняття різними видами творчості розширюють кругозір, розвивають у дитини допитливість, уяву, логічне та просторове мислення, посидючість. Малювання, ліплення, вишивання допомагають тренувати дрібну моторику. Це важливо для розвитку мовлення, письма та інших навичок. Коли діти створюють щось власноруч та бачать результат своїх зусиль, це покращує їхню самооцінку. Вони починають вірити у свої здібності та пишатися досягненнями. Крім того, заняття творчістю допомагають абстрагуватися від дійсності, зняти стрес, розслабитися.

Якщо дитина малює на уроках у школі, ліпить із пластиліну чи робить аплікації в дитячому садку, це дуже добре для розвитку її творчих здібностей. А ще, крім малювання та ліплення, є квілінг, батик, оригамі, випалювання, печворк, ікебана, миловаріння, скрапбукінг, декупаж та багато інших видів творчості. Зверніть увагу на ці види діяльності, щоб дитина познайомилася і з ними. Допомогти їй у цьому можна різними способами. Наприклад, віддати у відповідний гурток. А ще краще опанувати ці техніки разом із нею удома, купивши все необхідне для творчості на сайті https://avrora.ua/tovari-dlya-rozvitku-ta-tvorchosti/.

Як вибрати товари для творчості

Асортимент товарів, призначених для всебічного розвитку та самовираження дитини, неймовірно широкий. В Аврорі можна знайти:

  • наклейки;
  • тату;
  • перебивні малюнки;
  • настільні ігри;
  • матеріали, інструменти, пристосування та набори для різних видів творчості.

Саме до готових комплектів варто придивитися всім, хто бажає познайомити свою дитину з чимось новим для неї. Купивши набір, набагато простіше отримати все необхідне, ніж вибирати кожен матеріал окремо. Це економить і гроші, і час. Та й імовірність того, що в самий розпал творчого процесу в дитини не виявиться під рукою чогось важливого, буде виключена. Але як вибрати набір?

Насамперед варто звернути увагу на зазначений віковий діапазон. Безумовно, всі діти різні. Одні в 3 роки можуть самостійно ліпити з пластиліну нескладні фігурки й впевнено тримають у руках олівці для малювання, інші тільки вчаться це робити. Але все ж вік потрібно враховувати. Дитина повинна володіти певними навичками та уявляти кінцевий результат того, що вона збирається робити. В іншому разі їй буде складно й нецікаво.

Звертати увагу потрібно й на вміст наборів. Їхня комплектація буває різною. Наприклад, у наборі для ліплення може не виявитися дощечки. Але її можна легко знайти серед товарів для розвитку дітей в Аврорі та замовити разом з вибраним комплектом пластиліну чи тіста.

Не треба забувати й про якість. Матеріали, що входять до набору, мають бути абсолютно безпечними для дитини. Щоб не сумніватися в цьому, варто надавати перевагу продукції відомих виробників, які добре зарекомендували себе на ринку. Можна почитати відгуки інших покупців, придбати для ознайомлення невеликий набір тієї чи іншої торгівельної марки та на ділі переконатися в його відповідності своїм очікуванням та стандартам якості.

Важливо пам'ятати: відбити у дитини бажання займатися творчістю просто, набагато складніше долучити її до цього чудового процесу. Усе у твоїх руках!

Реклама


19.01.2025 247
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

7476 1
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1115
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

619
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

5637
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1522
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1387

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

463

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1282

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1110

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1013
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

349
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

407
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1349
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

425
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

693
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5732
08.05.2025

В Івано-Франківську зафіксували культурний рекорд — товариство «Моє місто» видало вже 51 книжку про Івано-Франківськ. Це стало національним досягненням, яке внесли до реєстру рекордів України. Про це в етері радіо «Західний П

441
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

307
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

645 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

1090
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

946